O FIRMIE

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu mebli.

MRIJA MEBLE

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług stolarskich oraz meblarskich. Wszystkie usługi wykonujemy na profesjonalnych maszynach zaopatrując w materiały warsztaty stolarskie jak i klientów indywidualnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów nasza firma świadczy również usługi w zakresie obróbki zakupionego materiału. Realizujemy obsługę polskich i zagranicznych firm. Terminy realizacji projektów uzależniamy od wyboru rozwiązania i specyfiki zlecenia.

Meble na zamówienie. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i wykonaniu mebli na wymiar. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz z firmami. Na państwa zamówienie wykonamy: meble na wymiar,meble kuchenne,meble łazienkowe,meble do sypialni,meble sklepowe,meble restauracyjne,meble biurowe, szafa na wymiar, garderoby, zabudowy wnęk, drzwi, przesuwne, szklane panele kuchenne.

Esteśmy firmą, która opierając się na profesjonalnej i kompleksowej obsłudze w zakresie produkcji mebli pod konkretne potrzeby klientów zaczynając od doradztwa poprzez projekt, produkcję i montaż. W produkcji korzystamy z najnowocześniejszych technologii, które gwarantują uzyskanie pożądanego efektu estetycznego i najwyższej jakości produktów.

Aleksander Polak

Aleksander Polak

Prezes Zarządu
Konstanty Shevchenko

Konstanty Shevchenko

Szef produkcji

Technology Manager

Interior Design

Architect Design

Web Developer

Supporter

C.E.O